FRI FRAKT OVER 599,-* | KLIKK & HENT I BUTIKK | FAST FRAKT 99.-
Til kassen
Totalt: 0

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
TOTALT 0,-

Våre butikker

Velkommen til Upstairs!

Her finner du en oversikt på våre butikker i Norge. Hos oss finner du interiørvarer, gaveposer, festartikler, sesongvarer, bordpynt, kjøkkenpynt, kort og tags, gavepapir, stearinlys og Norges største utvalg av servietter!  

 

Upstairs Markensgate
Kristiansand


Åpningstider: 

Mandag - Fredag 10 - 18
Torsdag 10 - 19, Lørdag 10 - 17

Upstairs Markensgate
Markensgate 20
4611 Kristiansand
Se kart her
Telefon: +47 47 48 15 38
E-post: kristiansand@upstairs.no

 

Upstairs Sørlandssenteret


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 19

Upstairs Sørlandsenteret
Sørlandssenteret
Barstølveien 33, 4636 Kristiansand
Se kart her
Telefon: +47 98 80 29 65
E-post: sorlandssenteret@upstairs.no

 

   

Upstairs Arendal
Arendal


Åpningstider: 

Man-Fre 09 - 20 
Lør 09 - 18

Upstairs Arendal
ALTI Arendal
Vesterveien 4, 4836 Arendal
Se kart her
Telefon: +47 40 40 71 22
E-post: arendal@upstairs.no

 

  

Upstairs Kvadrat
Sandnes


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 18

Upstairs Kvadrat
Kvadrat Kjøpesenter
Gamle Stokkavei 1, 4313 Sandnes
Se kart her
Telefon: +47 48 88 00 98
E-post: kvadrat@upstairs.no

 

 

Upstairs Sartor
Bergen


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 18

Upstairs Sartor
Sartor Storsenter
Sartorvegen 12, 5353 Straume
Se kart her
Telefon: +47 45 72 80 97
E-post: sartor@upstairs.no
 

   

Upstairs Arkaden
Oslo 


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 20 
Lør 10 - 18

Upstairs Arkaden
Arkaden Kjøpesenter
Karl Johansgate 5-7, 0154 Oslo
Se kart her
Telefon: +47 40 43 51 46
E-post: arkaden@upstairs.no

 

Upstairs Herbarium
Stavanger


Åpningstider: 

Man-Fre  10 - 20.00
Lør 10 - 18

Upstairs Herbarium
Herbarium kjøpesenter
Lars Hertervigs gate 6, 4005 Stavanger
Se kart her
Telefon: 45 87 49 65
E-post: herbarium@upstairs.no

 

    

Upstairs Lagunen
Bergen


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 18

Upstairs Lagunen
Lagunen storsenter
Laguneveien 1, 5239 Rådal
Se kart her
Telefon: +47 98 90 07 94
E-post: lagunen@upstairs.no


 

Upstairs Storo
Oslo


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 19

Upstairs Storo
Storo storsenter
Vitaminveien 7-9, 0485 Oslo
Se kart her
Telefon: +47 40 03 94 91
E-post: storo@upstairs.no

 

 

 

Upstairs Horisont
Bergen


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 18

Upstairs Horisont
Horisont kjøpesenter
Myrdalsvegen 2, 5130 Nyborg
Se kart her
Telefon: +47 45 72 80 89
E-post: horisont@upstairs.no
 

  

Upstairs Jessheim
Jessheim


Åpningstider: 

Man-Fre 10 - 21 
Lør 10 - 19

Upstairs Jessheim
Jessheim Storsenter
Storgata 6, 2050 Jessheim
Se kart her
Telefon: +47 45 65 67 33
E-post: jessheim@upstairs.no